Prečo si vybrať naše ubytovanie?

Ubytovanie sa nachádza  v tichej časti centra Piešťan, len pár minút chôdze od kúpeľov. Poskytujeme novozariadené apartmánové izby hotelového typu v najnižších cenách v Piešťanoch, ktoré sú vhodné pre páry, ale aj rodiny s deťmi. Apartmány sú vybavené posteľami, pohovkou, skriňou,  s veľkou TV plochou obrazovkou a plne vybavenou kuchyňou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie nie je úplne bezbarierové, má 6 schodov, ktoré nie sú veľkou prekážkou pre mamičky s deťmi, alebo aj rodiny s deťmi, ktoré chcú navštíviť rehabilitačné centrum Adeli, rehabiliračné centrum AXIS MEDICAL CENTER , alebo rehabilitacie v modernom rehabilitačnom centre s názvom  HENDI CENTRUM.

V meste máte možnosť navštíviť reštaurácie, kaviarne, obchody. Len pár metrov je detské ihrisko a prekrásny park. V blízkosti sa napája turistická, cykloturistická a korčuliarska trasa, ktorá vedie popri rieke Váh, okolo priehrady Sĺňava. Mestom sa môžete previesť turistickým vláčikom Piešťanský Expres na Kúpeľný ostrov. Navštíviť môžete Balneologické múzeum, historické vojenské múzeum. V hudobných pavilónoch sa konajú počas roka rôzne podujatia. Kino Fontána, Divadlo, mestské kultúrne srtedisko kde sa koná každoročne Filmový festival.

Piešťany sú svetoznámym kúpeľným mestom zaoberajúcim sa liečením reumatizmu a chorôb pohybových ústrojov.
V priestoroch mesta je možnosť si zahrať golf, tenis, squash, bowling navštíviť areál vodného lyžovania alebo si zaplávať v niektorých z bazénov na území mesta, na kúpalisku Eva, vodnej nádrži Horná Streda, hotely Granit, Park, Magnólia a iné …

Autobusová a vlaková stanica sa nachádza 1,2 km 14 min. pešo od nášho ubytovania.

Rehabilitačné centrum Adeli je od nás vzdialené 2,4 km. (autom 7 minút, pešo 30 min.)

Ubytovanie má samostatný vchod a zabezpečené súkromie. Izby sú 2 – 4 posteľové s TV a SAT , pripojenie na bezplatné WIFI. K dispozícii slúži kuchynka s plným vybavením. Možnosť parkovania pred domom.

Apartmán DeLuxe
Luxusná izba hotelového typu 2 posteľová+ prístelka. V izbe je TV + SAT + DVD prehrávač. Kúpeľňa s veľkou vaňou pre dvoch a soc. zariadením. Možnosť prípravy vlastných jedál v plne vybavenej kuchynke, ktorá sa nachádza pri izba a je spoločná pre 2 izby.

Apartmánová izba
Izba má tri pevné postele a jednu rozťahovaciu pohovku. Nachádza sa na poschodí má vlastnú kúpeľňu so sprchou a soc. zariadením. V izbe je s TV + SAT. K dispozícii je plne vybavená kuchynka spoločná s apartmánom DeLuxe a vlastnou chladničkou.

Apartmán  o veľkosti 74 m2 má samostatný vchod. Obývačku, dve spálne, kuchyňu a kúpeľňu. Je ideálny pre rodiny s deťmi. Každá izba má TV so satelitom. V priestrannej obývačke je jedálenský kút s kuchyňou a možnosťou dvoch prísteliek.